פייסבוק לאייפד- איזה אפשרויות יש כיום ומה הכי כדאי

למרות שמכשירי אייפד הושקו בעולם כבר לפני תקופה יחסית ארוכה,  הרשת החברתית הגדולה בעולם, פייסבוק, עדיין לא השיקה אפליקציה רשמית שמחברת בין המכשיר המתקדם והפופולארי לבין הרשת. בזכות היכולות הטכנולוגיות המתקדמות של מכשירי iPad וכמובן שבזכות הפופולאריות העצומה של פייסבוק, ההשקה של פייסבוק לאייפד היא ממש מתחייבת בכל היבט אפשרי ואין ספק שבעתיד הקרוב נוכל כבר להוריד יישום רשמי מהאפסטור.

כמובן שקיימת כבר זמן רב אפליקציה רשמית של פייסבוק לאייפון, ומדובר על אפליקציה מוצלחת ופופולארית שמותקנת על רוב מכשירי האייפון בישראל ובעולם, תמוה מדוע פייסבוק מתמהמהת עם פיתוח אפליקציה לטאבלטים.

אבל אל דאגה, ישנם פתרונות נוספים…

הפתרונות המוצעים כיום לפייסבוק לאייפד

בהעדר אפליקציה רשמית של פייסבוק לאייפד, קמו להם מפתחים שונים והשיקו לקהל הרחב פתרונות חיצוניים של חיבור בין משתמשי הרשת החברתית לשימוש במכשיר אייפד ואייפד 2 בישראל ובעולם. אין ספק כי האפליקציות השונות שמוצעות באפסטור לגבי פייסבוק לאייפד אינן מלאות ומקיפות כפי שהאפליקציה הרשמית של פייסבוק צפויה וצריכה להיות, אך בכל זאת מדובר על פתרונות שאפשר להשתמש בהם. פייסבוק לאייפד

כמובן שעד השקתה של אפליקציית פייסבוק לאייפד באופן רשמי, משתמשי אייפד בארץ ובעולם יכולים להיכנס לרשת החברתית בדרך הרגילה, באמצעות הספארי המובנה ב-iPad. חווית משתמש זו זהה לממשק המוכר מהמחשב הנייח והנייד והמסך הגדול של מכשירי אייפד ואייפד 2 מאפשר שימוש נוח למדי. אם זאת, פייסבוק לאייפד באמצעות דפדפן ספארי עדיין לא מציע את איכות השימוש ואת היכולות כפי שאפליקציה רשמית לאייפד צריכה לספק – כפי שניתן לראות בכל שימוש באפליקציה הייעודית לאייפון.

 מבחינת אפליקציות צד שלישי שמציעות גישה של פייסבוק לאייפד, אלו קיימות בהיקפים יחסית גדולים. מכיוון שפייסבוק אמורה להשיק גרסא רשמית למכשירי iPad ראוי להתמקד באפליקציות פייסבוק לאייפד שמוצעות באפסטור בחינם או במחירים נמוכים מאוד.

 • Facely HD: אפליקציה שכוללת פרסומות – בעיקר באנר בתחתית המסך.
 • FriendCaster: עוד אפליקצית engadget.com התומכת בפרסומות פנימיות מיוחדות.
 • Friendly: גישה לפייסבוק ממכשירי אייפד ואייפד 2 עם פרסומות פנימיות של האפליקציה.
 • MyPad: אפליקציה חינמית של פייסבוק לאייפד – כולל באנר פרסומות בתחתית המסך.
 • Flipboard: אפליקציה שפועלת על בסיס אגרגטור חדשות שניתן לחבר לפיד הפייסבוק והטוויטר.

השקת האפליקציה הרשמית מבית פייסבוק

הגורם הראשון שהכריז כי השקתו של שירות פייסבוק לאייפד קרובה מתמיד הוא העיתון ניו יורק טיימס. המקורות טוענים כי פייסבוק שוקדת על פיתוח אפליקציה רשמית למכשירי אייפד או אייפד 2 כבר כשנה וכי מארק צוקרברג מעורב מאוד בתהליכי הפיתוח. פייסבוק לאייפד בגרסא הרשמית של הרשת החברתית יציע ככל הנראה תמיכה בצ'אט, תמיכה בפיצ'ר ה-Groups, אפשרות של צילום במצלמת האייפד והעלאת התמונה או הסרטון מיידית לרשת וכן הלאה.

עדכון: פייסבוק צפויים להשיק את האפליקצינ הרשמית בעת ההכרזה על האייפון 5 ב -14 לאוקטובר

עדכון 2: כפי שכולנו יודעים בהשקת האייפון 5 לא הושקה אפליקציית פייסבוק לאייפד (ולא הוצג אייפון 5, במקומו קיבלנו את 4S). פייסבוק נדחתה ברגע האחרון מלהציג באירוע ואפליקציית פייסבוק לאייפד תוצג ככל הנראה באירוע מטעם פייסבוק ולא מטעם אפל בעתיד הקרוב, אנחנו נעדכן.


Posted

in

,

by

Tags:

Comments

4 תגובות על “פייסבוק לאייפד- איזה אפשרויות יש כיום ומה הכי כדאי”

 1. […] הפיצ’רים המרכזיים שהאפליקציה מציעה היא המעגלים (circles),  התראות, תמונות, huddle (מסרים קבוצתיים), פרופיל וכמובן הסטרים שיאפשר לכם לראות את הפוסטים של חבריכם והאנשים שאחריהם אתם עוקבים.אפליקציית גוגל + עדיין לא מותאמת לאייפד ובהתחשב בדמיון בפייסבוק לא היינו ממליצים לכם לבנות על אפליקציית אייפד (ראה פייסבוק לאייפד) […]

 2. תמונת פרופיל של יש לי iPAd 2 16giga wifi white
  יש לי iPAd 2 16giga wifi white

  אתה יכול להוריד את האפליקציה המקורית של פייסבוק ולהוריד גירסה 3.4.4 לעשות full force ולהוריד i file .

 3. תמונת פרופיל של יש לי iPAd 2 16giga wifi white
  יש לי iPAd 2 16giga wifi white

  אפשר גם להוריד גרסה 3.4.3 ולהשתמש ב פול
  פורס ודרך ה אייפייל להגדיל את גודל האייקונים באפליקציה

 4. […]  שימו לב כי הפאליקצייה ל מותאמת לאייפד (אך ניתן להשתמש בה) לחצו כאן לסקירת האפשרויות לשימוש בפייסבוק לאייפד […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן