מתי יוצא אייפון 6?

מתי יוצא אייפון 6? 10 נקודות למחשבה

  1. תשובת המפתח לשאלה זו היא כמובן מתי שחברת אפל תחליט שזה הזמן הנכון להוציא את המכשיר לשוק.
  2. אם נלמד בפעילות העבר של אפל, האייפון 6 ייחשף לעולם רק אחרי שנכיר את הסדרה המחודשת של האייפון 5.
  3. שוק הטלפונים הוא שוק שמתפתח במהירות והחברות משפיעות אחת על השנייה. אחד השיקולים של אפל בנוגע למתי יוצא אייפון 6 היא למעשה מה עושים המתחרים שלה. לכן תמיד יש הערכות אבל הם מצידם לא ממהרים לחשוף את התאריך המדויק.
  4. שמעת על המילה באז? אחד הדברים שאפל הכי אוהבים לעשות זה להשאיר את הלקוחות שלה ואת שאר העולם בערפל מסוים בנוגע למכשיר החדש, זה יוצר עוד יותר סקרנות. אפילו אתם ברגעים אלה מנסים להבין מתי יוצא אייפון 6…
  5. אולי בכל זאת נקשיב לשמועות? מצאנו כי גורמים באפל דיווחו כי מתכנים השקה כבר השבע לסדרה ה-6 של מכשירי האייפון, נחכה ונראה.
  6. מדברים על מתי, שכחנו לדבר על ה"מה". מה חדש באייפון 6? כרגע מדברים על תצוגה בגודל של 4.5 אינץ, מערכת הפעלה IOS8, מצלמה עם יותר מ-20 מגה פיקסל, מעבד ארבע ליבות וזיכרון ראם של 4G, את השאר תצטרכו לגלות לבד!
  7. אם אתם רוצים לנחש מתי אייפון תשיק את האייפון השישי במספר, כדאי לעקוב בקפידה אחרי מה שהיריבה הקוריאנית של עושה, אם זה לא מספיק ברור אנחנו מדברים על היריבה הראויה, חברת סמסונג.
  8. המידע האמין ביותר שתוכלו למצוא בנושא הוא פשוט לעקוב אחרי אפל עצמם, אם מישהו יודע ראשון זה כנראה הם. חבל לחפש את התשובה במקומות הלא נכונים.
  9. התשובה האמיתי לשאלה הזו היא שעדיין אין תשובה חד משמעית. ייתכן ואפילו אפל לא יודעים בנקודה זו את התאריך המדויקת.
  10. אז מתי יוצא אייפון 6? אפל עושה עבודת שיווק כזו מדהימה שכנראה שעוד הרבה אנשים ישאלו את השאלה הזו עד שהוא באמת ייצא…

Posted

in

by

Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן