אפליקציה לניהול מחלה תתבסס על חוכמת ההמונים: "חוכמת הסוכרתיים"

חברת "סאנופי" מזמינה את קהילת הסוכרתיים, בני משפחה, חברים והצוותים הרפואיים להציע רעיונות לאפליקציה חינמית לסמארטפון

מחלת הסוכרת, אשר זכתה לכינוי "המגיפה של המאה ה- 21", נמצאת במגמת עליה חדה בישראל ורחבי בעולם. הטיפול במחלה הינו מורכב, מחייב מעורבות של צוות מקצועי ומעקב קפדני במטרה למנוע סיבוכים שכיחים ומסוכנים של המחלה כמו התקף לב, שבץ מוח, אי ספיקת כליות, עיוורון, בעיות עצביות וגם פגיעה בתפקוד המיני. הניסיון הרב שצברה חברת התרופות הבינלאומית "סאנופי" בטיפול רב-תחומי בחולי סוכרת מצביע על כך שמידת ההיענות של החולה לטיפול, שיתוף הפעולה מצדו וגילוי מוטיבציה לנהל את מחלתו, הם תנאי הכרחי ומכריע להצלחת הטיפול ולמניעת סיבוכים רפואיים בטווח המידי כמו גם בטווח הארוך.

פרופ' משה קרפ, מומחה לסוכרת ויועץ רפואי לאגודה לסוכרת נעורים: "החולים הסוכרתיים נדרשים לעקוב אחר מדדים שונים בגופם, על מנת לשמור על איזון ולמנוע התדרדרות של המחלה. כדי שניתן יהיה להתאים באופן אישי לכל מטופל את הטיפול התרופתי היעיל והמדויק ביותר עבורו בכל שלב, החולים מתבקשים לתעד את רמות הסוכר והשומנים שבדם, לחץ הדם, משקל הגוף ולנהל אורח חיים בריא בהיבטים של תזונה ופעילות גופנית. זוהי משימה יומיומית לא פשוטה, הדורשת התמדה, סבלנות, ידע ויכולת תיעוד של המדדים השונים ולא פחות חשוב- הירתמות בני המשפחה הקרובים למשימה".

במטרה להקל על הסוכרתיים ולאפשר התמודדות טובה יותר עם המחלה הכרונית, חברת "סאנופי", המפתחת ומשווקת מגוון טיפולים תרופתיים לשלבים שונים של המחלה, יוזמת אפליקציה בעברית לטלפון החכם אשר תספק מענה לצרכים היומיומיים של המטופלים ותסופק חינם לכל דורש.

רוני בירנבוים, מנכ"ל סאנופי ישראל: "כדי שהאפליקציה תענה בצורה הטובה ביותר לצרכים של המשתמשים, בחרנו להתבסס על מודל "חכמת ההמונים" ולהזמין את הסוכרתיים, בני משפחותיהם ,חבריהם וכל מי שנוגע במחלה, להציע רעיונות לאפליקציה, לתרום מניסיונם האישי ולשתף אותנו בצרכים שלהם. אתם  תביאו את הרעיונות ואנחנו נשקיע את המשאבים, כך שבכוחות משותפים נוביל את התהליך שבסיומו תושק  אפליקציה ראשונה מסוגה שנוצרה ע"י סוכרתיים ולמען סוכרתיים".

פרטים נוספים אודות ההזדמנות  להוביל לפריצת דרך דיגיטלית בניהול הסוכרת:

http://www.camoni.co.il/diabeteswise


Posted

in

by

Tags:

Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן