איך מעלים סרטון מהאייפון ליוטיוב

הרבה זמן רציתי להעלות את המדריך הזה של איך להעלות סרטונים מהאייפון ליוטיוב ולא ידעתי אהאם זה מעניין אנשים רבים,אבל כעת עם יציאת האייפד 2 שמצוייד ב2 מצלמות הנחתי כי מספר האנשים שרוצים להעלות סרטונים מהאייפד או מהאייפון ליוטיוב יגדל בצורה משמעותית והחלטתי לנסח את המדריך הזה:

אז איך מעלים סרטונים מאייפון ליוטיוב? (העיקרון יהיה דומה באייפד)

אני אצא מנקודת ההנחה שלצלם אתם יודעים ומכאן נעבור לנקודה המשמעותית: אתם צריכים שיהיה לכם חשבון יוטיוב פעיל! למי שאין חשבון יוטיוב עדיין מוזמן לפתוח אחד כזה כאן.

עכשיו, אחרי שיש ברשותכם חשבון יוטיוב צלמו את הסרטון שאתם רוצים להעלות (או שתעלו סרטון שכבר מצוי על המכשיר)  ולאחר מכן לחצו על תמונת הריבוע עם

החץ שבתחתית המסך מצד שמאלאיך מעלים סרטון ליוטיוב מהאייפון

בשלב הבא, בחלון שייפתח,  נלחץ על שלח "ליוטיוב" ומיד נועבר לעמוד ההעלאה ביוטיוב.
כאן יש לרשום את התיאור של המוצב בסרטון ואת הכותרת. המלצה: נסו להיות מדוייקים ולהשתמש בתיאור מובן של מה רואים ולא לכתוב סרטון 1 או שמות שרק אתם מבינים (בהנחה שאתם רוצים שאנשים נוספים יראו את הסרטון)

ביחרו קטגוריה מתאימה ולחצו על פרסם איך להעלות סרטון ליוטיוב

כעת הסרטון יועלה ליוטיוב…
מחכים קצת- זה יכול לקחת מספר דקות אז סבלנות.

כעת לאחר שחיכינו זמן מה ניתן יהיה למצוא את הסרטון ביוטיוב בחשבון שלנו. מי שרוצה למצוא אותו באייפון ניתן יהיה למצוא אותו בקלות כפי שמופיע בקטגוריה המסומנת בתמונה האחרונה

איך מעלים סרטון מהאייפון

זהו להיום, מקווה שלמדתם איך להעלות סרטון מהאייפון לYoutube, אם יש עוד שאלות בכל מה שקשור לאייפד או אייפון אתם מוזמנים ליצור קשר.

שאו ברכה