טיפים לשמירה על חיי הסוללה של האייפאד והאייפון - אני ♥ אייפד חדש : אני ♥ אייפד חדש

אני ♥ אייפד חדש

כל מה שישראלי צריך לדעת על אייפד

אייפד ישראל ב מרץ - 8 - 2011

סוללת האייפד היא סוללה "בילט-אין" ולהחליף אותה היא משימה לא פשוטה בכלל שכרוכה בהתרוצצויות במעבדות ושאר דברים שעדיף לא להגיע אליהם. חיי סוללת האייפאד (ליתיום פולימר למי שמתעקש)  אמורים להספיק ל-10 שעות לדברי אפל, יחד עם זאת אין צורך לנסות את הגבולות של הסוללה ולטחון אותה רק בשביל להגיד שאפל לא בסדר. בקיצור, כדאי לשמור עליה.

להלן מספר טיפים שיתרמו לשיפור ביצועי הבטריה ופחיתו את הצורך בהטענות חוזרות ונשנות. מרבית הטיפים מתאימים גם לאייפון אז הסכיתו וקראו ותזכו לחיי סוללה ארוכים.

הטיפ הראשון לשמירה על הסוללה של האייפד/אייפון הוא פשוט: כאשר אתם מסיימים את השימוש לחצו על כפתור הפאוור (הכפתור העליון) אמנם המכשיר אמור להיכבות אחרי 5 דקות ללא פעילות אולם אפשר לחסוך כך מספר רב של דקות.סוללת איפד

הטיפ השני, הכהו את בהירות המסך, המסך הוא זולל האנרגיה הרבה ביותר לכן הכהייתו עשויה לחסוך זמן סוללה רב.

שלוש, אם אין בסביבה ראוטר שמספק wi-fi הרגישו חופשי לכבות את אופציית הwifi במכשיר, כאשר המכשיר מחפש רשת אלחוטית הוא צורך יותר אנרגיה.

ארבע, אין שום סיבה שהבלוטות' יפעל אם אתם לא משתמשים בו, קדימה לכבות.

טיפ חמש, במקרים בהם אתם "על הקצה" בטלו את הודעות ה-PUSH

שש, אם אתם באזור אלחוטי ולא צורכים 3G כבו את ה-3G

שביעי ואחרון, וזה טיפ מapple, פעם בחודש הטעינו את המכשיר למאה אחוז והשתמשו בו עד שיתרוקן, אחר כך הטעינו אותו שוב עד ל 100%.

הידעתם? זמן טעינת האיפד, כאשר הוא ממש מרוקן, אורך כ-4 שעות

להגיב זה מגניב

comments

קטגוריות: טיפים

תגובה אחת

  1. […] אם אתם רוצים, אתם מוזמנים לקרוא עוד טיפים לשמירה על חיי הסוללה […]

השאר תגובה


קראו את הפוסט הקודם:
מתי יגיע אייפד 2 לארץ?

אחרי שראינו את אירוע ההשקה, התרגשנו והחלטנו שגם אנחנו רוצים, נותרה השאלה מתבקשת: מתי מגיע אייפד 2 לארץ? באירוע הההכרזה...

סגור